Proudly created with webwavecms.com

High Fidelity Dipole Speakers

Nasz Adres:

 

Al. KEN 36 lok. 112B

02-797 Warszawa

Kontakt:

 

tel: +48 605 490 477

email: ciarry@ciarry.com

Zobacz więcej

CIARRY i Zadymka...

 

W ramach festiwalu Bielska Zadymka Jazzowa 2020 organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele atrakcji "około festiwalowych". Jednym z nich była prezentacja wysokiej klasy systemu audio w biurze festiwalu w lokalu Sfera Konesera. Pod hasłem "Kupuj Polskie Audio" wybrane marki audio z rodzimego rynku zaprezentowały swoje produktu. CIARRY pokazały swój mniejszy zestaw kolumn o symbolu KG4030. Odwiedzający to miejsce mogli też odsłuchać własnych płyt lub nagrań z plików. Kontakt ze sprzętem był praktycznie nieograniczony co spotkało się z dużym uznaniem.

 

Bielska Zadymka Jazzowa wyrosła na światową imprezę. Tegoroczna edycja jeszcze raz potwierdziła rangę festiwalu, który przyciąga największe gwiazdy tego gatunku. Przycisk "zobacz więcej" poprowadzi do artykułu o festiwalu, który pod tytułem "Bo we mnie jest jazz" został opublikowany na łamach portalu Audio Lifestyle. 

 

 

Süddeutsche HIFI Tage - Stuttgart 2019

 

W dniach 7-8 września CIARRY gościły w Stuttgardzie na zaproszenie firmy Struss Audio. W trakcie wystawy odbyła się pierwsza publiczna prezentacja wzmacniacza "Ultimate". Dziękujemy firmie Struss Audio za wybranie naszych kolumn na tak prestiżowy pokaz. Na stoisku zaprezentowaliśmy model CIARRY KG-5040. Całość systemu uzupełniły polskie przetworniki DAC firm RT-Project oraz Mytek.

 

System zagrał wyjątkowo! Międzynarodowa publiczność wielokrotnie wyrażała swoje bardzo pozytywne zdanie na temat jakości dźwięku, który udało się uzyskać pomimo ograniczonych możliwości lokalowych.

 

 

 

 

 

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Warszawa - Audio Video Show 2019

 

Po raz kolejny CIARRY zostały zaprezentowane na największej polskiej wystawie sprzętu audio! Audio Video Show 2019 dostarczyło wielu intensywnych przeżyć! Nie tylko odwiedzający wyrażali często swoje bardzo pozytywne opinie o naszych kolumnach, ale my również docenialiśmy wielkie zaangażowanie naszych rozmówców. 

 

System zagrał wyjątkowo! Jest to również zasługa naszych partnerów. Składamy wielkie podziękowania dla firm Egg-Shell, Elinsaudio, RT-Project, Alpin-line oraz Perfect Connection.

 

Dziękujemy również naszym klientom i sympatykom za uznanie oraz wiele ciepłych słów! Do zobaczenia na AVS 2020!

 

 

 

 

 

"Sztuka jest kobietą" w    La Vie Skin Gallery -

 

Dzięki uprzejmości galerii La Vie Skin Gallery mogliśmy zaprezentować nasze referencyjne kolumny CIARRY KG-5040 na wernisażu wystawy w dniu 19-02-2021. Bardzo dziękujemy organizatorom! Wystawa "Sztuka jest kobietą" zgromadziła prace takich artystów jak Andrzej Fogtt, Szymon Chwalisz, Magdalena Kapela oraz Tomasz Krupa. Różne style reprezentowane przez artystów tworzyły niepowtarzalny nastrój. Od futurystycznych wizji naszej rzeczywistości zamkniętych w bogatej palecie barw i kształtów poprzez niesamowitej intensywności złocone kontury postaci i bogate w wyrazie czarno-białe fotografie. Każda z prac dostarczała głębokich przeżyć i towarzyszących im emocji. "Emocje" stały się wspólną częścią, wspólną płaszczyzną, która połączyła nasze wysiłki w dążeniu do perfekcyjnego dźwięku z artystycznym widzeniem świata prezentowanych dzieł.   

 

 

 

 

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Audio Video Show 2022

 

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili naszą ekspozycję na wystawie Audio Viedeo Show 2022. W szczególności dziękujemy za Państwa cenne uwagi i miłe pochwały. Dużo zrobiliśmy aby chwile spędzone w naszym pokoju było prawdziwą ucztą dla uszu. Oczywiście bez naszych głównych bohaterów wystawy, kolumn Ciarry KG5040, C8X2 oraz C8 byłoby to niemożliwe! Gra jednak cały system i w tym miejscu szczególne uznania dla salonu Audio Laboratorium za przygotowanie wspaniałego gramofonu!

Załączamy też linki do relacji z wybranych portali zagranicznych: 

Stereophile, The EarHifipig.

 

Życzymy miłej lektury i do zobaczenia za rok!

 

 

 

 

Zobacz więcej

Audio Video Show - Warszawa 2018

 

Dziękujemy wszystkim osobą, które odwiedziły nasz pokój na wystawie Audio Video Show w Warszawie!

 

Na stoisku zaprezentowaliśmy oba modele naszych kolumn: KG-5040 oraz nowość model KG-4030. Graliśmy razem z innymi firmami z Klastra Audio: Encore7 zapewnił wspaniałe wzmacniacze oraz preamp gramofonowy, firma Shape of Sound dostarczyła gramofon, Audiomica zadbała o kable, a VAP dostarczył elegancje stoliki bez których trudno byłoby się obyć.

 

Na "gościnnym" występie wspomagał nas rewelacyjny DAC polskiej firmy RT-Project.

 

Do zobaczenia w przyszłym roku!

 

 

 

CIARRY KG-5040 na łamach HiFi Knights

 

"Czeka Was z nimi nie lada przygoda. Usłyszycie swobodne, energetyczne, skupione granie z bardzo dobrym timingiem i ponadprzeciętnym różnicowaniem niskich tonów. Dorzućmy do tego otwartą, swobodną, dźwięczną, ale jednocześnie gładką, „bezproblemową” górę pasma. Ogromną scenę muzyczną pełną powietrza, z źródłami pozornymi, które są realistyczne mimo że Ciarry wcale nie są królami precyzji jako takiej, opisywania konturów, cyzelowania szczegółów. Ich granie odbiera się bardziej jak muzykę na żywo, bo przecież w czasie koncertów ani przez chwilę nie zastanawiamy się, czy gitara ma odpowiednią wielkość, czy kontrabas nie jest zbyt lekki, itd. Przyjmujemy je takimi jakie są, skupiając się na muzyce. "

 

              English version of the test

 

Test systemu CIARRY ENCORE7 AUDIOMICA

 

Portal Highfidelity.pl opublikował kolejny artykuł, w którym tym razem CIARRY występują w "zespole" wspólnie z innymi członkami Polskiego Klastra Audio.

 

Krótki cytat z podsumowania: " Po odsłuchach testowanego systemu nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że został on przygotowany dla miłośników muzyki, a nie dla audiofilów. To system, przed którym zasiada się nie, żeby znaleźć problemy w realizacji ostatniego krążka Marcusa Millera, ale żeby przeżyć emocje całkowicie zależne od muzyki, którą na dany moment wybierzemy. Może być wesoło i radośnie z „komedią” Mozarta, nostalgicznie z krążkiem Evy Cassidy, głośno i skocznie z Ettą James, albo poważnie z, dajmy na to, Bachem. Siadamy wygodnie, odpalamy dany album i odpływamy do krainy pięknych dźwięków."

 

Zapraszamy na prezentację z Mag-Lev

 

Mag-Lev jest pierwszym na świecie gramofon z lewitującym talerzem! Jak to działa? Przekonaj się sam, przychodząc na prezentację tej unikalnej konstrukcji.

 

Miło nam poinformować, że organizatorzy wybrali kolumny CIARRY KG-5040 do prezentacyjnego systemu. Wzmacniacz i preamp gramofonowy dostarczy firma Encore7. Za sprawą sklepu OnVinylStore.com z pewnością nie zabraknie czarnych krążków, a dobrą kawę zapewni Winylowa.

 

Kiedy: 10 sierpnia, piątek g. 21:00

Gdzie: Winylowa, Warszawa, ul. Morcinka 5

 

 

 

 

Zobacz więcej

Wróć do strony głównej!