Jesteśmy członkiem Polskiego Klastra Audio. Klaster skupia wybrane polskie firmy audio tworząc platformę do wspólnego działania na rynku polskim i zagranicznym. Polski Klaster Audio został wyróżniony prestiżową nagrodę "Special Award" od High Fidelity. Członkami Klastra oprócz Ciarry Audio są AVCON, Audiomica Laboratory, elinsAudio, Encore Seven-EGG- SHELL, hORNS by Auto Tech, J.Sikora, Shape Of Sound, VAP Voltec Audio Product oraz Zeta Zero.

O nas

CIARRY 

 

Specjalizujemy się w konstruowaniu i produkcji kolumn głośnikowych. Naszą domeną są kolumny z obudową otwartą. W całym cyklu pracy nad kolumną mamy jeden priorytet: końcowa jakość produktu. Używamy najwyższej jakości komponentów. Głośniki i elementy elektroniczne pochodzą od czołowych producentów. Przy produkcji obudowy stosujemy zaawansowaną technologię obróbki cyfrowej. Kolumny pokrywane są profesjonalnymi lakierami.Dzięki naszej wiedzy i trosce o jakość osiągamy poziom określany jako "High End". Kolumny głośnikowe są kluczowym elementów w zaawansowanym zestawie audio.

Ludzie

 

Zespół CIARRY to grupa doświadczonych specjalistów. Są wśród nas zarówno inżynierowie jak i artyści. Wszystkich łączy jedno: zamiłowanie do muzyki i chęć obcowania z nią na co dzień. Dla słuchacza najprawdziwszą formą kontaktu z muzyką jest uczestnictwo w koncertach, ale na to nie zawsze można sobie pozwolić. Kolumny CIARRY stworzyliśmy, aby w naszych "czterech ścianach" czuć się podobnie. Są one wynikiem wieloletnich prac. Ocena walorów brzmieniowych wymagała cierpliwości. To pozwoliło zespołowi osiągnąć końcowy sukces. Jest nim autentyczna satysfakcja z osiągniętych efektów. 

Pasja

 

Przede wszystkim kochamy muzykę. Nie wyobrażamy sobie bez niej świata. To nasza pasja. Siła napędowa. Energia, która w aspekcie brzmienia i estetyki przekazu nie pozwala na kompromis. W kolumnach staraliśmy się przekazać lata doświadczeń związanych z muzyką. Podzielić się z innymi naszą koncepcją reprodukcji dźwięku. CIARRY nie są dla nas zwykłym przedmiotem. Nasze produkty traktujemy jako coś więcej. Są one cząstkę nas samych. Zarówno budowa sceny, forma przekazu, balans tonalny, jak i barwa i sam wygląd są odzwierciedleniem naszych preferencji. Naszych wyobrażeń o dźwięku najwyższej jakości!

Wróć do strony głównej!

Kontakt:

 

tel: +48 605 490 477

email: ciarry@ciarry.com

Nasz Adres:

 

Al. KEN 36 lok. 112B

02-797 Warszawa

High Fidelity Dipole Speakers

Proudly created with webwavecms.com